JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO

Wszystkie dostarczane przez nas produkty podlegają stałej kontroli w procesie produkcji i są wytwarzane zgodnie z normami Unii Europejskiej.

Atesty, certyfikaty oraz spełnianie norm - w przypadku klejów są to regulacje U.S. Federal Food Additives FDA 175.105. - są dowodem ich najwyższej jakości.

Każdy partia wyrobu ma swoją indywidualną szarżę produkcyjną i przed wprowadzeniem do obrotu przechodzi szereg badań laboratoryjnych stanowiących jeden z etapów kontroli jakości.

Praktycznym i najważniejszym potwierdzeniem jakości wyrobów jest stale rosnąca grupa naszych Klientów pozostająca wierną produktom dobranym właściwie do zastosowania.

Stawiamy na jakość i niezawodność produktu, co w długoterminowej polityce firmy stanowić ma nie tylko o naszym sukcesie, lecz ma przede wszystkim przekładać się na sukces naszych Klientów pozwalając im na dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Ważna jest nie tylko jakość, ale i ochrona środowiska. Świadomi tego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami posiadającymi zakłady produkcyjne na terenie UE. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszych Klientów, iż kupują produkty spełniające wszelkie normy dotyczące ochrony środowiska obowiązujące na terenie Unii Europejskiej, w tym w Polsce.


FIRMAOfertaDOBÓR KLEJÓW