Dobór klejówW myśl zasady : do różnych potrzeb właściwy produkt dostarczamy atestowane kleje dyspersyjne, hot-melt, PUR, rozpuszczalnikowe, 1- i 2- składnikowe na wszystkie powierzchnie i sposoby aplikacji.

Przy doborze klejów bierzemy pod uwagę rodzaj laczonych powierzchni, sposób nanoszenia kleju, a takze końcowe przeznaczenie sklejonego produktu.

Mając tą wiedzę w pierwszej kolejności proponujemy te produkty, który już stosowane są od lat w innych firmach o podobnej specyfice produkcji; produkty – co chcielibyśmy podkreślić - dobrane poprzez praktyczne testy uwzględniające właśnie dobór kleju poprzez kryteria o których wspomniano na wstępie, a które to kleje po ich przetestowaniu są w dalszym etapie wdrażane do produkcji.

Każdemu z naszych Klientów zapewniamy fachową pomoc i wsparcie techniczne w przypadku pojawiających się problemów. Wieloletnie doświadczenie i relacje partnerskie z naszymi Klientami pozwalają korzystać nie tylko z doświadczeń producentów i zaplecza technicznego laboratoriów, ale nade wszystko z praktycznej wiedzy uzyskanej dzięki tym relacjom.

<< ZADAJ PYTANIE >>


FIRMAOfertaDOBÓR KLEJÓW